Srdce na dlani

Nominácie na ocenenie spustené

NCD aj tento rok organizuje oceňovanie dobrovoľníkov na podujatí Srdce na dlani, kde za prítomnosti zástupcov mimovládnych organizácií a samosprávy oceňuje dobrovoľníkov z Nitrianskeho samosprávneho kraja. Nominácie sú prijímané od organizácií, občianskych združení, kolektívov, či jednotlivcov z Nitry. Nominovať je možné v 10 kategóriách ako napr. dobrovoľník pracujúci s mládežou, v kultúre alebo pre životné prostredie. Novinkou je možnosť postúpiť z krajského kola nominácií na národnú úroveň. 

Cieľom podujatia je dobrovoľníkom poďakovať za ich činnosť a spoločenskú angažovanosť. Dobrovoľníci prostredníctvom tohto systému formálneho prejavu uznania, získajú ocenenia za ich prácu a námahu počas uplynulého roka.

Slávnostný program vzhľadom na epidemiologické opatrenia bude tento rok realizovaný online formou.  

Ak chcete aj vy oceniť svojho dobrovoľníka/čku a prejaviť mu vďaku - nominovať ich môžete už dnes do 11.11.2020 vyplnením krátkeho online nominačného formulára.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na andrea@ncdnitra.sk alebo ncdnitra@gmail.com 

Príprava na oceňovania Srdce na dlani 2020 je aj v iných krajoch v plnom prúde, a ani Platforma dobrovoľnickych centier a organizácií nezaháľa! Pozrite si www.srdcenadlani.sk, kde nájdete všetky informácie o oceňovaní na Slovensku pohromade.  .

 

Štatút ocenenia v Nitrianskom samosprávnom kraji