Srdce na dlani

Nominácie na ocenenie spustené

NCD každoročne v spolupráci s Mestom Nitra organizuje slávnostný galavečer s názvom Srdce na dlani, kde za prítomnosti zástupcov mimovládnych organizácií a samosprávy oceňuje nitrianskych dobrovoľníkov. Nominácie sú prijímané od organizácií, občianskych združení, kolektívov, či jednotlivcov z Nitry. Nominovať je možné v 8 kategóriách ako napr. dobrovoľník pracujúci s mládežou, v kultúre alebo pre životné prostredie. Novinkou je možnosť nominácie školy priateľskej k dobrovoľníctvu.

Cieľom slávnostného stretnutia je dobrovoľníkom poďakovať za ich činnosť a spoločenskú angažovanosť. Dobrovoľníci prostredníctvom tohto systému formálneho prejavu uznania, získajú ocenenia za ich prácu a námahu počas uplynulého roka. Slávnostný program býva sprevádzaný občerstvením a hudobnými skupinami. 

Ak chcete aj vy oceniť svojho dobrovoľníka/čku a prejaviť mu vďaku - nominovať ich môžete už dnes do 18. decembra 2019 vyplnením krátkeho online nominačného formulára. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na andrea@ncdnitra.sk 

Príprava na oceňovania Srdce na dlani 2019 je aj v iných krajoch v plnom prúde, a ani Platforma dobrovoľnickych centier a organizácií nezaháľa! Pozrite si www.srdcenadlani.sk, kde nájdete všetky informácie o oceňovaní na Slovensku pohromade.  

Štatút ocenenia v meste Nitra.