Týždeň dobrovoľníctva

Veríme, že v septembri sa aj Nitra pridá k celoslovenskému týždňu dobrých skutkov. 

Neveríte? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a pridajte ruku k DOBRU aj Vy. Samozrejme - ak to bezpečnostné pravidlá v tomto čase dovolia. 

Od 16. – 22. septembra 2020 sa bude konať Týždeň dobrovoľníctva. Počas tohto týždňa si budete môcť vybrať z množstva dobrovoľníckych aktivít, v rámci ktorých budete môcť nezištne pomôcť jednotlivým organizáciám v Nitre. Veríme, že po uvoľnení vládnych opatrení z dôvodu pandémie bude Týždeň dobrovoľníctva prebiehať ako po minulé roky. 

Na dobrovoľnícke aktivity sa bude dať prihlasovať od polovice augusta. Zúčastniť sa môžete ako jednotlivec alebo skupina či dokonca škola alebo firma! 

Pridajte aj Vy dôkaz o tom, že na Slovensku sa dejú dobré skutky. Program Týždňa dobrovoľníctva 2020 bude zverejnený najneskôr na začiatku septembra 2020.

Dobré skutky sa dejú a vy ste toho dôkazom!

 

Týždeň dobrovoľníctva je podporený aj Nadáciou Slovenskej sporiteľne. Ďakujeme!

Registračný formulár a všetky užitočné informácie pre organizácie, firmy či školy ako sa môžu zapojiť do Týždňa dobrovoľníctva v Nitre nájdete TU.

Registračný formulár a všetky užitočné informácie ako sa môžete prihlásiť ako dobrovoľník do Týždňa dobrovoľníctva v Nitre budú včas zverejnené. 

.

Minulé ročníky Týždňa dobrovoľníctva

rok 2018

rok 2017